Hizmetlerimiz

Yerinde Servis Hizmeti

Bilgisayarınızın sorunlarını yerinde çözümleme gibi imkanlarımızda ofis ya da evinizde sorunları giderme imkanımız vardır.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yönetimi ile ve marka bağımsız gerçekleştirilir. Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konularda hassasiyet ve özen gösterilir.

Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayarınızın sorunlarını yerinde çözümleme gibi imkanlarımızda ofis yada evinizde sorunları giderme imkanımız vardır. Fakat giderilemeyecek gibi sorunlar için cihazınız teknik servise alınır. Teknik servise alınan cihazınız için form kesilir ve servise gelen cihazınız sorunları tespit ederek çözümleme için fiyat ve giderilme yöntemleri belirlenir aynı zamanda sizi bu konuda bilgilendirerek yapılacak olan işlemin ve tutarını size bildirerek onay talep ederiz. talebimize olumlu cevap verecek olursanız işlemler derhal başlatılıp sorun giderilir. fakat olumsuz cevap alacak olursak aynı şekilde cihazınızı geri göndeririz.

Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

İletişim İmkanı ve Cihazın Teslim Bilgileri

Servisimize ulaşıp hizmet talep ettiğiniz takdirde size yönlendirilen servis elemanımız sorunlarınızı yerinde çözerse teknik servis bedeli alınarak işlemler tamamlanmaktadır.

Sorunlarınızı yerinizde çözemediğimiz takdirde servis elemanımız cihazınızı alarak size form kesmektedir. formda bulunan bilgiler cihazın ne şekilde nasıl alındığını ve hangi aparatların olduğunu içermektedir ki daha sonra eksiklik söz konusu olursa sorun yaşamamak için hem sizin cihazınızın güvenliğini hemde teknik servis kalitemizi arttırmak için problemsiz çözümler üretmekteyiz.

Servisimize aklınıza takılan her şeyi sorabilir gerekli bilgileri servis elemanımız yada teknik destek bölümündeki uzman personellerimiz tarafından bilgi edinebilirsiniz.

Cihazınız onarım aşamasında iken size sorunların ne olduğu konusunda ve ücreti bildirilerek onay beklenmektedir. onayınız alındığı takdirde işlemlere başlanıp onarımı yapıldıktan sonra servis elemanlarımız tarafından alındığı adrese teslim edilir.